Altro - oficiální distributor hodinek Pulsar a Lorus v ČR a SR

Internetové obchody

SEZNAM INTERNETOVÝCH OBCHODŮ

  SEIKO PULSAR LORUS SEIKO
  hodinky hodinky hodinky hodiny
Česká republika  
www.aaa-hodinky.cz    
www.koupim-hodinky.cz        
www.klenoty-buran.cz  
www.hodinky-damske-panske.cz  
www.hodinky-365.cz  
www.budiky.cz  
www.goldex.cz        
www.goldway.eu    
www.hodinky.cz  
www.hodinky.inshop.cz  
www.koscom.cz      
www.zlato-stribro-hodinky.cz  
www.helveti.cz        
www.vivantis.cz  
Slovenská republika  
www.dobrehodinky.sk    
www.hodinky.sk        
www.hodinarstvo.sk        
www.inhodinky.sk
www.krasnehodinky.sk    
www.mojehodinky.sk      
www.vivantis.sk  

 

Stránka autorizovaného prodejce SEIKO

Společnost SEIKO věří, že nejlepším způsobem, jak byste si měli vybrat a zakoupit hodinky SEIKO je návštěva jedné z našich autorizovaných reprezentačních prodejen. Pouze v těchto obchodech si můžete být jisti tím, že najdete nejnovější kolekci SEIKO, a tím, že náramek Vám bude vybrán a upraven na míru správně a zdarma.

Společnost SEIKO proto doporučuje, abyste hodinky SEIKO nekupovali prostřednictvím žádných webových stránek, ledaže jde o autorizovaného prodejce SEIKO se stejným emblémem „SEIKO AUTHORIZED DEALER SITE“, jaký je vyobrazen na této domovské stránce, který má svou vlastní maloobchodní prodejnu, kterou můžete navštívit.

Některé neautorizované stránky prodávají napodobeniny nebo použité hodinky, nebo hodinky, do kterých bylo neodborně zasahováno, takže se na ně proto nevztahuje péče poskytovaná na hodinky SEIKO v záruce. Jiné nenabízejí původní mezinárodní záruku SEIKO, ani poprodejní služby žádného druhu.
 


Společnost SEIKO si dává velmi záležet na tom, aby Vám naši autorizovaní prodejci SEIKO poskytovali ty nejlepší výrobky a služby. Prosíme, využijte nabídky, kterou svým kupujícím může poskytnout pouze společnost SEIKO a která Vám zajistí klid.

Pořizování neautorizovaných kopií nebo reprodukcí jakýchkoli článků, fotografií nebo pohyblivých obrazů na této straně je přísně zakázáno. Prosíme, vezměte na vědomí, že společnost SEIKO nemůže nést odpovědnost za žádný nárok nebo slib, který byl učiněn na externích stránkách nebo kdekoli jinde jednotlivci nebo jinými organizacemi než SEIKO Watch Corporation.